Zeytinde Tecrübe
Atalarımızdan kalan 90 yıllık deneyimlerimizi Sunan markası ile size sunuyoruz.
İhracatta Güven
İhracatta 41 yıllık tecrübe.

Şirket Profilimiz

 

            Binlerce yıldır insan besin kaynağı olan zeytinin;  ağacının anavatanı Anadolu’dur. Zamanla yaşamasına elverişli iklimlere Yunanistan,İtalya,Afrika,İspanya ,Fransa ve Amerika’ya yayılmıştır.

            Üretici firmamız ARDES zeytincilik a.ş.ile birlikte  92 yıllık deneyim ve bilgi birikimini içeren alt yapısıyla kalitenin ve lezzetin güvencesi olmuş , sektöre yenilikler getiren gelişmeye açık anlayışa sahip  ,Türkiye de pastörize edilmiş zeytini ilk olarak üreten ve yeni teknolojilerin oluşmasında da adımlar atarak bu yönde de öncü olmaya devam etmektedir.

            Firmamız besin maddesi ürettiğini ve doğrudan insan sağlığına etki ettiğini bilir .Bu nedenle üretimin her aşamasında sürekli bir denetim vardır. Halen Aydın Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında yeni yüksek kapasiteli teknolojik yatırımları ile ihracatına devam etmektedir.

Türkiye’de yetişen başta  Gemlik, Memecik, Domat, Yamalak, Uslu, Ayvalık(Edremit) ve Kaba varyetelerini Siyah ve Yeşil zeytin şeklinde Bütün, Çekirdeksiz, Dilimli, Dolgulu, Çizik, Kırma, Kalamata şeklinde üretmektedir.

            Üretimimizi çeşitli ölçülerde teneke , cam kavanoz, vakum ambalaj ( tava ve torba) ve plastik pet ambalajlarda yapmaktayız.

            Ayrıca bölgesel asma yaprağı alımları yaparak  vakum paket, kavanoz ve pet ambalajlarda ihracata yönelik üretmekteyiz.

            Bir diğer konumuz kapari , çeşitli ülkelerden ithal ederek gene müşterilerimizin hizmetine bidon, pet ve kavanoz ambalajlarda sunmaktayız.

            Birleşik Arap Emirlikleri ,Avrupa birliği, Amerika  ve Rusya başta olmak üzere ihracatlarımıza devam etmekte olup sizlerle beraber yeni ihracat pazarlarına açılmak dileğiyle.Geri Dön